درباره انجمن

این انجمن از دی ماه سال 1392 و با هدف دفاع از حقوق صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان فعالیت خود را آغاز نموده است.

یکی از مولفه های اصلی فعالیت انجمن، ایجاد ارتباط فعال بین اعضا و اطلاع رسانی در مورد کلیه اقدامات و فعالیت های شورای مرکزی انجمن بوده است. در همین راستا از بدو شروع فعالیت انجمن، کلیه صورت جلسات و مکاتبات شورای مرکزی توسط پست الکترونیکی که به همین منظور ایجاد شده است به طور مرتب به اطلاع اعضای محترم انجمن رسیده است. اما با افزایش اعضا و تمایل اعضای جدید به اطلاع از دیگر فعالیت های انجمن، ارسال تمام نامه ها و مصوبات قبلی به تدریج دشوار می شد.

یکی از دلایل راه اندازی این وب سایت فراهم کردن امکان دسترسی به اسناد و اطلاعیه های شورای مرکزی برای این قبیل همکاران بود. در سایت تمام صورت جلسات و مکاتبات شورای مرکزی انجمن و هر مطلب دیگری که به نحوی با فعالیت های انجمن ارتباط داشته باشد قرار داده خواهد شد. هدف دیگر از راه اندازی این وب سایت ایجاد امکان کسب اطلاع از فعالیت های مشابه همکاران در دیگر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و نیز برقراری ارتباط با انجمن ها و مجامع مشابه است. به همین منظور در صورت کسب هرگونه خبری از فعالیت تشکل های صنفی همکاران، این اخبار در قسمت رویداد های صنفی سایت قرار داده خواهد شد.

لذا از همکاران محترم در دانشگاه ولی عصر (عج) و دیگر موسسات آموزش عالی درخواست می شود در صورت اطلاع از وجود چنین فعالیت هایی، لینک خبرهای مربوطه را با پست الکترونیک به آدرس info@senfivru.ir ارسال نمایند تا از طریق این وب سایت به اطلاع دیگر علاقه مندان رسانده شود. هم چنین از همکاران محترم شاغل در دیگر مراکز آموزش عالی که فعالیت مشابهی در موسسه آن ها انجام می شود درخوست می شود در صورت تمایل اخبار این فعالیت ها را برای ما ارسال نمایند تا از طریق این وب سایت به اطلاع دیگران رسانده شود. این اخبار اگر به صورت لینک خبری باشد، در قسمت پیوندها و اگر به صورت متن باشد ( ترجیحا با فرمت .doc) از طریق صفحات سایت به اطلاع عموم خواهد رسید.

امید است چنین ارتباط هایی منجر به پیوند این تشکل ها و انجام فعالیت های مشترک در راستای اهداف و منافع صنفی مشترک اعضای هیات علمی گردد. معرفی این سایت به دوستان و همکاران نیز می تواند در پیشبرد اهداف این انجمن و دیگر تشکل های صنفی اعضای هیات علمی موثر واقع شود.

از بازدیدکنندگان محترم نیز تقاضا می شود با ارایه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در بهبود کیفیت مطالب و محتوای وب سایت یاری کنند.